O Nas

Jesteśmy firmą inżynierską specjalizującą się w zarządzaniu innowacjami w sektorze biznesu i konsultingu kosmicznego. Nasze 20-sto letnie doświadczenie pozwoliło na opracowanie uniwersalnego podejścia do instytucji publicznych i firm prywatnych, które pozwala na efektywne wsparcie rozwoju ich innowacyjności w sektorze kosmicznym. Naszym głównym celem jest podnoszenie poziomu konkurencyjności lokalnych podmiotów, wraz ze wsparciem rozwoju terytorialnego poprzez realizację innowacyjnych projektów technologicznych. Regularnie uczestnicząc w projektach Komisji Europejskiej oraz ESA, podnosimy poziom współpracy i transferu technologii pomiędzy biznesem a jednostkami badawczymi.

Dlaczego my

A

SIEĆ KONTAKTÓW

Posiadamy bezpośredni dostęp do głównych interesariuszy w Europie oraz do sieci kontaktów zawierającej ponad 200 jednostek na terenie całej Europy.

B

WIEDZA EKSPERCKA

Pracujemy z doświadczonymi specjalistami z kluczowych firm w sektorze kosmicznym (Airbus, ESA i wiele innych).

C

ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ

Nasz zespół jest w pełni zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości usług.

D

PROFESJONALIZM I POUFNOŚĆ

Stosujemy sprawdzone metodologie i techniki planowania. We współpracy z klientem trzymamy się zasad etycznych i zasad odnośnie poufności informacji udostępnionych przez klienta.

Nasz Zespół

PHILIPPE LATTES

Współzałożyciel

IULIIA STROTSKA

Kierownik Biura w Warszawie / Konsultant

YANNICK GHIRON

Expert ds. Aeronautyki

PAWEŁ KWIATKOWSKI

Konsultant ds. Technicznych

We innovate with

kapitech